Archiwum grudzień 2003


gru 01 2003 Pojechali w końcu
Komentarze: 1

Miałem niedawno 3 gości kumple od babci z wiochy zjechali na andrzejki. W sumie to orócz tego ze dzięki ich cholernej natrętności nie mogłem mojego blodźga uzupełniać :) Dziś juz postaram sie nadrobić zaległości. Pisałem wcześniej ze nie lubie ogórków (nie niezmieniłem zdania). Poprostu zauwazyłem ze podczas ich nieobecnosci, tak męczacej choć trwającej zaledwie dwa dni, mama ani razu nie podała do jedzenia tych pieprzony...ch ogórków:) No i jeszcze jedno, dawno nie jadłem tak dobrze i do syta.

Więc opowiem pokrutce jak to spedziłem z nimi czas. Naipierw zjedlismy dobry obiad złożony z zupki grochowej oraz makaronu z sosem (tzw. Spageti[nie wiem jak to sie pisze]){bez ogórków}. Następnie wyjechalismy sie shlać, znaczy pozwiedzać puby. Trafiłem jakims cudem w końcu do tej chatki żaka gdzie spotkaliśmy sie z moimi kumplami. Napiliśmy sie troszki piwa (troszki za dużo oczywiscie sie znaczy). Potem wybralismy sie na najpopularniejszy napuj alkocholowy wśród studentów uczelni z mojego miasta, to znaczy wypilismy po dwie gruszeczki z Sandomierza (12% vol. w litrze) na główke, no i sie na te główke pożądnie żuciło. Następnie chwiejnym krokiem udaliśmy sie na miasto pozwiedzać hiper markety lubelskie.Z tamtąd pojechaliśmy do jakiejś barówy gdzie juz zgon był kompletny. No i z buta z wrócilismy do domu.

W domu czekała na nas wspaniała kolacja. Kanapeczka z sałatką warzywną (bez ogórków) i ciepła cherbatka. W nocy troszki suszyło ale w sumie jakos sie spało. W niedziele poszliśmy do taniego lokalu z fast-fudem gdzie ja sobie przynajmniej gardełko odsuszyłem (inaczej nawilżyłem je, tak moze prościej). Chłopcy pojedli troszki niezdrowego jedzenia a następnie poszlismy do domu i siedzieliśmy w necie. Odwiozłem ich na dworzec zrobili my papapa i rozeszli my sie po domach i busach gdzie komu dane pujsc było.

Dziś szkoła dwie kosy (znaczy dwie jedynki) i juz humor mi sie popsuł. W sobote nam w mikołajki zrobili wywiadówke spoko co? Co myślicie o zebraniach w mikołajki ? wasze opinie wysyłajcie SMSem pod numer 7244 lub wysyłajcie na adres Roon_86@wp.pl (koszt SMSa 99.99 zł  z VATem).

roon : :